Drs. Paul Promes

Ontmoet drs. Paul Promes, Tandarts - Implantoloog en docent bij Implacademy waar hij zijn praktijkervaring inzet om collega’s verder te helpen in hun vak.

verified

Ervaren docenten

verified_user

Geaccrediteerde cursussen

oral_disease

Direct toepasbaar

Persoonlijke geschiedenis

Paul Promes is in 2012 afgestudeerd aan het Academisch Centrum Tandheelkunde Amsterdam. De eerste jaren na zijn afstuderen heeft hij in diverse algemene praktijken gewerkt. In 2014 heeft hij zich onder leiding van Peter van der Schoor bekwaamd in de implantologie. In de jaren hierna heeft hij door het volgen van vele nationale en internationale cursussen zijn dagelijkse werkzaamheden kunnen verrijken met de meest recente tandheekundige inzichten. Daarnaast heeft Paul in 2014 en 2016 twee wetenschappelijke artikelen gepubliceerd over complicaties in de MKA-chirurgie.

Momenteel verzorgt Paul voor drie groepspraktijken in Noord-Holland de tandheelkundige implantologie en aanverwante chirurgische ingrepen. Ook geeft hij trainingen voor digitally guided implant surgery met een focus op immediaatvervanging.

Ervaringen van onze cursisten

Bekijk alle ervaringen

  • Tandarts

    Geert van Kooten

    Fijne cursusdag met de bekende 'personal touch' !

    Cursus: Sinuslift technieken

  • Implantoloog

    Nico Freeke

    Er wordt niet alleen uitgelegd wat er allemaal mogelijk is, maar ook de valkuilen worden belicht. Hands-on oefenen was ook erg leerzaam.

    Cursus: Fronttandvervanging

  • Tandarts

    Fedde Beukers

    Hele fijne cursus als instap in orale chirurgie. Paul is een ontzettend goede docent en de locatie + voorzieningen zijn uitstekend. Echt een aanrader!

    Cursus: Kleine Orale Chirurgie

  • Tandarts

    Marianne van Espen

    Zeer aantrekkelijke en praktijkgerichte cursus waar je vrijwel meteen aan de slag moet en kan!

    Cursus: Starten met Injectables

  • Tandarts

    Hesther Robbe

    Tijdens deze nascholing krijgt iedere cursist veel aandacht. De groep is klein, de docent, Pascale, is kundig, rustig en heel duidelijk. Ik heb al veel ervaring en ik wist niet zeker of ik wel iets ging leren. Maar dat is...

    Cursus: Nascholingsdag Injectables

  • Tandarts

    Hans Beukers

    Fijne leerzame praktische cursus, waar kennis en dagelijkse praktijk samenkomen.

    Cursus: Sinuslift technieken

  • Arts

    Hoda Alimohamad

    Heel leuk team! Alles is heel goed georganiseerd en mooi volgens schema. Begeleiding was goed en fijn! Zeer duidelijke, leerzame en waardevolle cursus.

    Cursus: Nascholingsdag Injectables

  • Tandarts

    Nico de Boer

    Leuke en leerzame praktisch ingerichte cursus. Als cursist word je goed voorbereid op het plaatsen van je eerste implantaat. Vooral de toegankelijkheid van en interactie met docenten heb ik als zeer positief ervaren.

    Cursus: Starten met Implanteren

  • Tandarts

    Selma de Witte

    Goede cursus als je biologisch wil werken in de tandartspraktijk. Aanrader!

    Cursus: Implanteren met Zirkonia

  • Tandarts

    Erik de Weerd

    Mooie locatie en voorzieningen, kleine cursusgroep dus veel persoonlijke begeleiding. Goede theorie, maar vooral veel praktijk.

    Cursus: Starten met Injectables

arrow_circle_left arrow_circle_right

Interactieve en persoonlijke cursussen

Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor:

  • Tandartsen
  • Artsen
  • Huisartsen
  • Medisch specialisten
  • Assistenten

Lees meer over ons