Starten met implanteren
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Deze hands-on cursus leert je hoe je als tandarts zelfstandig werkt met 3D-printtechnologie voor kronen, splints en boorsjablonen.
Direct toepasbaar
Kleine groepen
Praktijkgerichte toepassingen
Cursusdatum: Vrijdag 17 april 2026
Maximum aantal deelnemers: 10
Locatie: Plandent Nieuwegein
Prijs: €695,00
17 april 2026
7 KRT punten
Tijdens deze intensieve ééndaagse hands-on cursus leer je hoe je zelf 3D-technologie toepast in je tandartspraktijk. Van het scannen van modellen tot het ontwerpen en printen van functionele toepassingen zoals kronen, bruggen, splints en boormallen voor guided implantologie.
Onder begeleiding van een ervaren docent werk je stap voor stap aan je eigen 3D-projecten. Je leert niet alleen de theorie, maar gaat vooral praktisch aan de slag.
Je krijgt inzicht in het volledige proces: van digitale afdruk tot fysiek eindproduct.
Deze cursus is speciaal ontwikkeld voor tandartsen (algemeen practici) die zelf aan de slag willen met digitale tandheelkunde en 3D-printtechnologie. Er is geen technische voorkennis nodig – alleen enthousiasme en leergierigheid.
Of je nu net begint met digitale workflows of je bestaande praktijk wilt upgraden: deze cursus geeft je de tools en kennis om zelfstandig te werken met 3D-technologie in jouw tandartspraktijk.
Meld je vandaag nog aan en geef jouw praktijk een digitale voorsprong. Implacademy werkt samen met partners die ons helpen de kwaliteit van onze cursussen te verbeteren. Voor de cursus 3D printing in de tandartspraktijk werken wij samen met Dentslply.
Leer in 7 dagen zelf implanteren met deze praktijkgerichte training, met persoonlijke begeleiding.
Tijdens deze cursus voor tandartsen leer je tandletsel stap voor stap beoordelen, behandelen en opvolgen.
Leer tandheelkundige autotransplantatie uitvoeren van planning tot chirurgie tijdens deze tweedaagse training met theorie en praktische oefeningen.
Leuke en interessante cursus, waardoor het assisteren bij het implanteren een stuk makkelijker word. Juiste verwoording door docente Erica met ruimte voor het delen van eigen meningen en ervaringen.
Cursus: Assisteren bij Implanteren
Heel prettige leersfeer, zeer vriendelijk personeel en een uitstekende begeleidster.
Cursus: Starten met Injectables
Fijne cursusdag met de bekende 'personal touch' !
Cursus: Sinuslift technieken
Ik vind het altijd heel leuk en interessant om bij jullie cursussen te volgen!
Cursus: Algemeen
Heel fijne cursus. Brede beschouwing maar toch heel veel praktisch toepasbare dingen geleerd!
Cursus: Analyseren, plannen en restaureren
Er wordt niet alleen uitgelegd wat er allemaal mogelijk is, maar ook de valkuilen worden belicht. Hands-on oefenen was ook erg leerzaam.
Cursus: Fronttandvervanging
Uitgebreide, praktische cursus om verzekerd te beginnen met kleine chirurgische ingrepen.
Cursus: Kleine Orale Chirurgie
De theorie is ook toepasbaar in de algemene praktijk en zeker ook in combinatie met titanium implantaten.
Cursus: Implanteren met Zirkonia
Nascholingsdag injectables gevolgd. Zeer goede organisatie, perfecte communicatie vanaf aanmelding tot op de dag van de cursus. De inhoud van de nascholingsdag wordt bepaald door de cursisten. Erg goede en vriendelijke begeleiding bij het behandelen van de modellen.
Cursus: Nascholingsdag Injectables
De Nascholing Injectables was zoals ik hoopte leerzaam en gezellig. Er was alle ruimte voor het stellen van vragen. Deze dag was maatwerk!
Cursus: Nascholingsdag Injectables
Implacademy werkt met kleine groepen, zodat er volop ruimte is voor persoonlijke aandacht en interactie. Onze cursussen zijn geschikt voor: